Image

QubicaAMF Cup 2011, regionálne kvalifikácie
Aktuality
27 február 2011
ImagePosledný februárový víkend patril na slovenskej bowlingovej scéne regionálnym kvalifikáciám QubicaAMF Cupu 2011. Hralo sa v popradskej herni Citybowling a v novozámockom Bowlingclube 300. Celkovo sa v oboch herniach predstavilo 61 mužov (24 v PP, 37 v NZ) a 15 žien (5 v PP, 10 v NZ). Z každej herne postupoval rovnaký počet hráčov – 13 mužov a 3 ženy. V Poprade sa víťazom kvalifikácie stal Tomáš Majerčák s priemerom 211,38, zo žien bola najlepšia Andrea Reichelová s priemerom 200,38. V Nových Zámkoch dosahovali hráči vyššie priemery a tu v kvalifikácii zvíťazil Pavol Kečkéš s priemerom 221,13, zo žien bola najlepšou Petra Stanková – priemer 208,75.
VÝSLEDKY PP  VÝSLEDKY NZ
NÁRODNÉ FINÁLE
» ..pokracovanie..
BNC Follow Me 2011
Aktuality
23 február 2011
ImageŠpeciálna cena do losovaniaPredstavujeme BNC Follow Me 2011! Po úspešnej premiére projektu BNC Follow Me 2010 v minulom roku prichádzame s jeho druhým pokračovaním. Follow Me 2011 je na programe v termíne 25.4. – 1.5.2011 v BNC Bratislava s tým, že od pondelka do soboty prebehne celkovo 15 kvalifikačných rúnd. V nedeľu už budú na programe nadstavbové časti turnaja, ktorých formát a turnajový systém zostáva oproti vlaňajšku nezmenený. Samostatne budú oceňovaní neregistrovaní hráči, pre ktorých je pripravené aj ich vlastné finále, do ktorého postúpi 16 najlepších z nich po kvalifikácii a traja najlepší získajú okrem trofejí aj finančné ocenenia. Do turnaja je pripravených viacero cien – tie finančné v celkovej výške 2875€, 8 excentrických gúľ pre všetkých finalistov, sparovky pre najvyššie výkony,
OBSADZOVAČKA
INFORMATION
PROPOZÍCIE WEB STRÁNKA
European Bowling Tour 2011 # 2
Aktuality
22 február 2011
ImagePavel Bielski - víťaz turnaja5th International Wroclaw Open. Ešte len druhým turnajom pokračoval EBT 2011, hralo sa v poľskom meste Wroclav a turnaj bol zaradený do kategórie Satellite. Tunajšie centrum disponuje 10 dráhami Synthetic System 300 a použitý bol modifikovaný model známeho mazania Beaten Path. V kvalifikácii sa predstavilo 118 prevažne poľských hráčov, ale víťazom tejto časti sa stal Nemec Falco Gutsche so súčtom 1463. Spolu sa do prvého finálového kroku prebojovalo 40 hráčov a bolo treba mať nahrané 1268. Hráči si celý kvalifikačný súčet prenášali a v prvom kroku sa hrali ďalšie 4 hry. Po nich už postupovala najlepšia dvadsiatka do ďalšieho kroku s tým, že všetko o doteraz hráči nahrali, brali so sebou. V druhom finálovom kroku sa hrali opäť 4 hry, z ktorých 8 najlepších postupovalo ďalej do Round Robinu. Aj sem si hráči prenášali všetko čo doteraz nahrali a tak už pred samotným začiatkom tejto časti turnaja boli rozdiely medzi protagonistami značne vysoké. Rozdiel medzi prvým a ôsmim postupujúcim bol až 243 bodov. Do záverečného Stepladderu sa prebojovala štvorica najlepších hráčov, z prvého miesta a teda jasným finalistom bol nemecký hráč Oliver Blase. Zo štvrtého miesta sa k nemu dopracoval Pavel Bielski,
5TH INTERNATIONAL WROCLAW OPEN
I.liga západ a Extraliga, 6. hrací deň
Aktuality
21 február 2011
ImageNa jediný hrací deň sa presúvala I. BwL západ z BNC Bratislava do trnavského Strike Bowling Centra. Najviac bodov – 22,5 zozbierali dve družstvá - Strike Team Trnava a Mr.Split Bratislava medzi ktorými bude teda aj naďalej prebiehať tesný súboj o konečnú druhú priečku v tejto sezóne. Jasne prvý je BNC team 1 Bratislava, ktorý je už takmer istým víťazom súťaže a postupujúcim do Extraligy. Na ďalších miestach v tabuľke k výrazným zmenám neprišlo, ale aj tam sa bude ešte tvrdo bojovať o zotrvanie v I. BwL. Najvyšší priemer hracieho dňa patril Petrovi Melknerovi – 191,43, najvyšší výkon 246 dosiahol Marek Slovák. Tuhý „súboj“ bol aj o najnižší výkon, nakoniec patril Michalovi Mračkovi – 110.